Wyszukiwarka

ARIEL COLOR 2730 g 42 prania

Cena:49.90

Ariel Color & Style Compact Actilift to niemieckiego pochodzenia proszek, który zapewni minimum 42 prania Twoich ulubionych ubrań.
Proszek posiada formułę Actilift, która wygładza włókna pranych tkanin, dzięki czemu plamy i zabrudzenia zostają szybciej usunięte. Dodatkowo proszek bardzo szybko i dokładnie rozpuszcza się w niskich temperaturach (już od 20°C). Dzięki formule Actilift Twoje ulubione ubrania mają zapewnioną wysoką ochronę tkanin, a uporczywe plamy nie mają szans już w najniższych temperaturach.
Proszek Ariel Color & Style to specjalna ochrona Twoich kolorów. Częste korzystanie z ulubionych, kolorowych ubrań sprawia, że po dłuższym czasie nie wyglądają już tak atrakcyjnie. Wychodząc naprzeciw temu problemowi firma Procter & Gamble stworzyła specjalną linię produktów Color & Style, która pozwoli cieszyć się z żywych kolorów ulubionych tkanin znacznie dłużej. Nawet po wielu praniach Twoje ubrania zachowują swoje oryginalne barwy. Proszek nie zawiera ciężkich wybielaczy, co pozwala w znaczyn stopniu zwiększych ochronę pranych włókien tkanin i kolorów. Proszek rozpoczyna swoją walkę z plamami już w temperaturze 20°C co pozwala zaoszczędzić cenną energię, a tym samym mieć wkład w mniejszą emisję dwutlenku węgla.